Реєстрація шлюбу в 16 років

Реєстрація шлюбу в 16 років

Питання клієнта: Реєстрація шлюбу в 16 років

Мені 16 років я бажаю вступити у шлюб з коханим чоловіком, від якого вагітна яким чином я можу укласти шлюб?

Відповідь юриста: Реєстрація шлюбу в 16 років

Як вбачається зі статті 22 Сімейного кодексу України шлюбний вік для чоловіків та жінок встановлюється у вісімнадцять років. Особи, які бажають зареєструвати шлюб,мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу.

Відповідно до вимог ч. 1ст. 4 СК України, у випадках передбачених частиною другою статті 23 СК України, сім’ю може створити особа, яка не досягла шлюбного віку.

Частиною 2 статті 23 Сімейного кодексу України, встановлено, що за заявою особи, яка досягла чотирнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.

Таким чином, Вам необхідно для початку звернутись з заявою до суду про надання права на шлюб, де Ви у заяві будете заявницею, а зацікавленими особами будуть: майбутній чоловік, відділ реєстрації актів цивільного стану та орган опіки та піклування.

Оскільки укладання шлюбу відповідає вашим інтересам, заява буде судом задоволена у повному обсязі.Реєстрація шлюбу в 16 років

Після того як рішення вступить у законну силу, Вам необхідно буде надати його з іншими документами, які необхідні для реєстрації шлюбу у відділ реєстрації актів цивільного стану.

Стаття “Реєстрація шлюбу в 16 років” російською мовою…

Контакти; адвокат юрист…

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Сімейне право, Юридична консультація, Юридична консультація адвоката по сімейному праву. | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *