Позовна заява про зміну договору найму.

Зразок позовної заяви про зміну договору найму неприватизованої квартирою

 Даний зразок (шаблон) позову про зміну договору найму може бути використаний у справі, коли наймачі неприватизованої квартири не можуть спільно користуватися (домовитися про спільне користування квартирою). У даному позові наступні обставини: двоє відповідачів користуються квартирою. Інші наймачі даної квартири вимагають виділити їм (переукласти договір найму, встановити порядок користування, переробити квартиру в комуналку, окремий особовий рахунок).

 

До Дарницького районного суду м. Києва

02099, м. Київ, вул. Севастопольська, 14

 Позивач 1: (Прізвище, ім’я, по батькові особи 1, що подає позов).

м. Київ, вул. Виселення 00-А, кв. 000

098-821-66-42

Позивач 2: (Прізвище, ім’я, по батькові особи 1, що подає позов).

яка діє в своїх інтересах та інтересах малолітньої (Прізвище, ім’я, по батькові особи 2, що подає позов неповнолітню).

м. Київ, вул. Виселення 00-А, кв. 000

098-821-66-42

 Відповідач 1: (Прізвище, ім’я, по батькові особи 1, що є відповідачем).

м. Київ, вул. Виселення 00-А, кв. 000

098-821-66-42

Відповідач 2: (Прізвище, ім’я, по батькові особи 2, що є відповідачем).

м. Київ, вул. Виселення 00-А, кв. 000

098-821-66-42

Третя особа 1: КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району»

М. Київ, Харківське шосе 148-А

044-563-38-38

 Третя особа 2: Служба у справах дітей Дарницької РДА у м. Києві

М. Київ, вул. Бажана 7-Є

044-360-78-10

 УТОЧНЕНА ПОЗОВНА ЗАЯВА

(про зміну договору найму)

І. Обставини справи.

В грудні 0000 року до Дарницького районного суду м. Києва надійшла позовна заява Позивач 1, Позивач 2, Позивач 3 до Відповідач 1, Відповідач 2, третя особа КП «Житлово-експлуатаційна дільниця №201 Дарницького району» про визнання осіб такими, що втратили право користування квартирою №0000 в будинку 00по вул. Виселення в м. Києві.

. 00 лютого 0000 року було подано зустрічний позов про усунення перешкод у користуванні та вселення відповідачів за первісним позовом.

00 травня 0000 року рішенням Дарницького районного суду м. Києва позовні вимоги Відповідач 2 та Відповідач 1 – залишили без задоволення, позовні вимоги за зустрічним позовом – задоволено.

00 серпня 0000 року Ухвалою Апеляційного суду м. Києва, Рішення Дарницького районного суду м. Києва від 00 травня 0000 року залишено без змін.

00 грудня 0000 року Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу Відповідач 1 та Відповідач 2 відхилено. Копії рішення суду першої інстанції, ухвали Апеляційного суду м. Києва та ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ додається.

Після завершення судової тяганини Відповідач 1. та Відповідач 2 продовжують суперечки, не дають нормально користуватися квартирою.

Спірна квартира була надана Відповідач 1 на підставі ордеру на житлове приміщення №000000 серії 0.

В зв’язку з викладеним виникла необхідність внести зміни до договору найму квартири № 000 в будинку 00 по вул. Тростянецькій в м. Києві.

Ми, позивачі, готові поступитися відповідачам більшою кімнатою, розміром 17, 6 кв.м., собі у користування просимо виділити кімнати розміром, 13, 4 кв. м. і 10, 1 кв. м., кухню, ванну, коридори та балкон просимо залишити у спільному користуванні.

У загальному розрахунку на нас, позивачі, приходиться 7, 83 кв.м. на особу, а відповідачам залишається 8, 8 кв. м. на особу.

ІІ. Обґрунтування та підстави позовних вимог.

Відповідно до ст. 63 ЖК УРСР , предметом  договору найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду є окрема квартира або інше ізольоване  жиле  приміщення,  що  складається з однієї чи кількох кімнат, а також одноквартирний жилий будинок.

Не можуть бути самостійним  предметом договору найму:  жиле приміщення,  яке хоч і є ізольованим, проте за розміром менше від встановленого  для  надання одній особі (частина перша статті 48), частина кімнати або кімната, зв’язана з іншою кімнатою  спільним входом, а також  підсобні  приміщення ( кухня,  коридор,  комора тощо).

Згідно ст. 104 ЖК УРСР, член сім’ї наймача вправі вимагати, за згодою інших членів сім’ї,  які  проживають разом з  ним,  укладення з ним окремого договору  найму, якщо жилу площу, що припадає на нього, може бути виділено у вигляді приміщення, яке відповідає вимогам статті 63 цього Кодексу.

У разі відмовлення членів сім’ї дати згоду на укладення окремого договору найму, а також у разі  відмови наймодавця  в укладенні такого договору спір може бути  вирішено в судовому порядку.

ІІІ. Зміст позовних вимог.

Враховуючи вищезазначене та відповідно до ст. 3 ЦПК України, де зазначено, що кожна особа має право в судовому порядку звернутися за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, –

 ПРОШУ:

  1. Прийняти дану заяву до провадження;
  2. Змінити умови договору найму жилого приміщення квартири № 000 в будинку 0а по вул. Виселення в м. Києві, виділити Позивач 1 окремі ізольовані кімнати площею 13,4 кв. м. і 10,1 кв. м. на сім’ю з трьох чоловік у складі Позивач 2, Позивач 3, Позивач 4, кухню, ванну, вбиральню, коридор та балкон залишити у спільному користуванні. Зобов’язати КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району» укласти з позивачем 1 окремий договір найму на дві кімнати площею 13,4 кв. м. і 10,1 кв. м. на сім’ю з трьох чоловік у складі Позивач 1, Позивач 2, Позивач 3 (позивачів); виділити відповідачам у користування кімнату площею 17,6 кв. м., кухню, ванну, коридори та балкон залишити у спільному користуванні.

Додатки:

  1. Копії рішення Дарницького районного суду м. Києва від 00 травня 2000 року;
  2. Ухвала Апеляційного суду м. Києва від 00 серпня 2000 року;
  3. Копія Ухвали Вищого спеціалізованого суду України від 00 грудня 0000 року;
  4. Копія технічного паспорту на квартиру №000 в будинку 0а по вул. Тростянецькій в м. Києві;
  5. Копія ордеру на вселення;
  6. Копія Ф-3;
  7. Квитанція про оплату судового збору (для суду).

«___»__________ 2017 р.                                                   __________ Позивач 1

 __________ Позивач 2 (що дієвід свого імені та в інтересах малолітньої дочки Позивач

Житловий адвокат у місті Київ.

Юридична консультація — користування неприватизованою квартирою.

Судова практика — питання нерухомості.

Позовні заяви — спори щодо нерухомості.

Адвокат по житлових питаннях на російській.

 

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Нерухомість, Позовні заяви по нерухомості, Позовна заява | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *