Позовна заява про усунення перешкод у користуванні спадщиною

Позовна заява усунення перешкод у користуванні спадщиною

ДАНА ПОЗОВНА ЗАЯВА СТОСУЄТЬСЯ ВИПАДКУ, КОЛИ СПАДКОЄМЕЦЬ НЕ МОЖЕ КОРИСТУВАТИСЯ ТА ВОЛОДІТИ СВОЄЮ СПАДЩИНОЮ, В ЯКУ ВІН ВСТУПИВ, АЛЕ ПОВНОВНІСТЮ НЕОФОРМИВ.

ЇПодільський районний суд м. Києва

Позивач:

Юридична  Віталія Іванівна

Харківське Шосе 45643а, кВ. 130, м. Київ, 024543

Тел. 096-585-20-06

В інтересах малолітньої особи

Юристика Максима Юрійовича

25.44.2003 року народження

Відповідач:

Комунальне підприємство «Адвокатське»

04208, м. Київ-208, пр-т Георгія Гонгадзе, 343-а

ПОЗОВНА ЗАЯВА

(про усунення перешкод у користуванні спадщиною)

 І. Обставини справи.

44.04.2012 р. померла Адвокат Віра Федорівна, 1932 року народження. Копія свідоцтва про смерть буде додана до судового розгляду справи.

На час своєї смерті Адвокат В.Ф. була зареєстрована і мешкала в кв. №91 буд. № 11-А по вул. Дрницька в м. Києві.

Копія довіки з жеку буде додана до судового розгляду справи.

Після її смерті відкрилася спадщина у вигляді кв. №91 буд. № 11-А по вул. Харкывська в м. Києві. Копія свідоцтва про право власності на житло від 15.06.2007 року буде додано на час судового розгляду справи..

Єдиним спадкоємцем, який прийняв спадщину за померлою є мій малолітній син Юристик Максим Юрійович. Копія довідки з нотаріальної контори за місцем відкриття спадщини буде додана до судового розгляду справи.

Копія свідоцтва про народження додається.

На даний момент. Я і мій син не маємо можливості ввійти в квартиру, що належала Адвокат В.Ф. на праві приватної власності,  оскільки Комунальним підприємством «Адвокатське», його посадовими особами закриті та опломбовані двері в дану квартиру.

Вважаю, що як законний спадкоємець померлої, що вступив у спадкові права, має право заходити, користуватися майном, яке є його спадщиною, незважаючи від факту оформлення прав на дану квартиру.

ІІ. Обгрунтування та підстави позовних вимог.

Мій син є єдиними спадкоємцем Адвокат Віри Федорівни Докази даної обставини містяться в матеріалах спадкої справи за померлою Адвокат Вірою Федорівною в Дванадцятій Київській державній нотаріальній конторі.

Інших спадкоємців даної черги та попередньої черги у померлої нема.

Мій син, Юристик Максим Юрійович, неправомірно позбавлений права користуватися спадковим майном з боку відповідача.

Дана обставина не буде заперечуватися відповідачем.

Ч. 3 ст. 1296 Цивільного кодексу України зазначає, що відсутність свідоцтва про право на спадщину не позбавляє спадкоємця права на спадщину.

Відповідно до норм ч. 5 статті 1268 Цивільного кодексу України незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини.

ІІІ. Зміст позовних вимог

Відповідно до ст.. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку звернутися за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Статтею 16 Цивільного кодексу України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового права та інтересу.

З урахуванням вищевикладеного та керуючись ст.. 405 Цивільного кодексу України, ст.. 47 Конституції України, ст..сит. 3, 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України

ПРОШУ:

1)      Прийняти дану позовну заяву до провадження.

2)      Визнати право користування квартирою №55491 буд. № 11-А по вул. Харківська в м. Києві за Юристиком Максимом Юрійовичем 25.07.2003 року народженням

3)      Зобов’язати Комунальне підприємство «Адвокатське» не чинити перешкоди у користуванні квартирою №91 буд. № 56541-А по вул. Харківська в м. Києві Юристику Максиму Юрійовичу 25.07.2003 року народженням та його законним представникам.

4)      Судові витрати покласти на відповідача.

Додатки:

  1. Копія свідоцтва про народження Юристика М.Ю.
  2. Оригінал документу про сплату судового збору.
  3. Копія позовної заяви з додатками.

«06» жовтня 2014 р.                                           ___________ В І. Юридична.

В і інтересах малолітнього Юристик М.Ю

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ПО СПАДКОВИХ ПИТАННЯХ

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СПАДКУВАННЮ.

СУДОВА ПРАКТИКА ПО СПАДКОВИХ ПИТАННЯХ.

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПО СПАДКУВАННЮ

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Позовні заяви по нерухомості, Позовна заява, Спадкування | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *