Деякі моменти ліквідації ФОП у Києві?

Юридична консультація ліквідація фізичної особи підприємця. Деякі питання, які задають юристу з приводу ліквідації ФОП?

Необхідно зясувати в якому районі міста було зареєстровано ФОП?

Для того щоб ліквідувати ФОП потрібно з’ясувати в якому районі міста було його зареєстровано. Переглянути інформацію можна на порталі Міністерства юстиції за безкоштовним запитом.

ЛІКВІДАЦІЯ ФОП В ДАРНИЦЬКОМУ РАЙОНІ…. ПОСЛУГИ  

Перший крок по ліквідації ФОП?

Підприємець або його довірена особа (представник) повинен звернутися до державного реєстратора однієї з районних державних адміністрацій міста Києва із заповненою заявою «Картка реєстрації про припинення фізичної особи підприємця» де вказується про ліквідацію ФОП.

Другий крок по ліквідації ФОП.

Подання «заяви на спрощену систему оподаткування з відміткою про відмову від спрощеної системи оподаткування» до державної податкової інспекції (ДПІ) відповідного району де зареєстрований ФОП.

Третій етап який дуже важливий у ліквідації ФОП

Проведення звірки по усім податкам і внескам щодо їх своєчасної сплати. Проводиться звірка у спеціаліста ДПІ відповідного району де було зареєстровано ФОП.

Якщо є заборгованість?

В даному випадку після того як зробивши звірку залишилися несплачені внески чи податки, потрібно сплатити всю заборгованість на рахунок ДПІ, з урахуванням штрафних санкцій які могли бути нараховані за несвоєчасну сплату податку чи внеску.

Якщо спрощена система оподаткування то потрібно перевірити ЄСВ і єдиний податок.

Якщо загальна система оподаткування то тільки ЄСВ.

Як з’ясувати чи є наявні штрафні санкції за несвоєчасну сплату податку?

Дану інформацію так само як і звірку по ФОП можна отримати тільки на прийомі у спеціаліста ДПІ, у якого потрібно наголосити чи є якісь штрафи за несвоєчасну сплату податку.

Після сплати всіх податків заборгованості потрібно подати звітність сплати податків до ДПІ.

АДВОКАТ (СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМІСТЬ, СІМЕЙНІ СПОРИ).

В даному етапі ФОП ліквідовано на 90%, для того щоб ліквідувати ФОП на 100% потрібно подати заяву « Про документальну перевірку ФОП у зв’язку з його закриттям».

Через відповідний термін часу 4-7 робочих днів на зв’язок вийде спеціаліст з ДПІ який дасть відповідь по документальній перевірці закриттю ФОП.

З повагою ЮК ДОМПРАВО

Деякі моменти ліквідації фізичної особи підприємця…..РОСІЙСЬКА МОВА

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Реєстрація (Ліквідація) ФОП в Києві | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *