Чи можливо успадкувати неприватизовану квартиру?

Юридична консультація з приводу спадкування неприватизованої квартири.

Відповіді, які виникають з приводу спадкування неприватизованої квартири.

Коли виникає необхідність спадкування неприватизованої квартири?

У випадку, якщо крім спадкодавця ніхто не був приписаний у квартирі, в якій він проживав і був приписаний тільки один – виникає необхідність вирішення питання? Як оформити неприватизовану квартиру у спадщину.

Чи можливо оформити спадкові права на неприватизовану квартиру?

На нашу думку оформити право на спадщину на неприватизовану квартиру неможливо. Це пов’язано з ти, що особисті права, а у даному випадку право на проживання конкретної особи у конкретній нерухомості не успадковується.

Чи потрібно оформлювати спадкові права на квартиру, особовий рахунок на яку був оформлений на померлому, але в квартирі приписані інші особи?

Якщо в квартирі були приписані інші особи крім померлого спадкодавця, оформляти право на квартиру у порядку спадкування не потрібно. Інші члени сімї наймача зможуть просто переоформити договір найму на неприватизовану квартиру на себе.

Що станеться з неприватизованою квартирою, якщо одинокий спадкодавець, що в ній проживав помер?

Якщо ніхто не оформить у у порядку передбаченому законодавством України право користування на вище зазначену квартиру, скоріше всього вона перейде до комунальної власності.

Чи можуть спадкоємці, які проживали не у приватизованій квартирі переоформити дану квартир на себе?

Якщо спадкоємці, що жили у вище зазначеній квартирі доведуть своє право користування даною квартирою і стати наймачами даного житла вони зможуть там прописатися і проживати на постійній основі.

Що потрібно зробити, щоб залишитися проживати у неприватизованій квартирі, наймач якої помер?

Для збереження свого права на проживання у неприватизованій квартирі необхідно звернутися з вимогою до суду про визнання права користування квартирою.

Що потрібно довести в суді, для визнання права користування неприватизованою квартирою, що належала вашому родичеві?

Для доведення права користування квартирою потрібно довести, ті обставини, що ви проживали у даному житлі на законних підставах. Зокрема вам потрібно довести ту обставину, що ви проживали у квартирі з дозволу померлого наймача, ви не зареєстрували своє право з якихось незалежних від себе і померлого спадкодавця обставин.

Дякуємо, що звернулись у нашу юридичну консультацію в м. Київ

З повагою ЮК “ДОМПРАВО”

Для отримання детальної інформації щодо можливості збереження за собою права на неприватизовану квартиру, яка належала померлому спадкодавця звертайтеся до наших адвокатів та юристів у спадкових спорах за телефоном:

098-821-66-42

044-361-16-84

Адреса офісу де ви зможете отримати юридичні послуги у спадковій сфері:

02091, м. Київ, вул. Харківське Шосе 170, оф. 254

Юридичні послуги у сфері спадкування у м. Києві.

 

Консультації юристів та адвокатів по спадкових питаннях.

 

Судова практика по спадкуванню.

 

Позовні заяви по спадкових питаннях.

Стаття “Чи можливо успадкувати неприватизовану квартиру?” російською мовою…

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Консультації адвоката юриста по спадкуванню, Спадкування, Юридична консультація | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *