КЛОПОТАННЯ ПРО ЗАЛУЧЕННЯ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ

ЗРАЗОК КЛОПОТАННЯ ПРО ЗАЛУЧЕННЯ ТРЕТЬОЇ ОСОБИ

Інформація актуальна станом на 2021 рік

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД У КОРИСТУВАННІ НЕРУХОМІСТЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТАТТІ

Цей зразок клопотання про залучення третьої особи написаний з проханням до суду залучити до розгляду даної справи в якості третьої особи на стороні Відповідача 2 Службу у справах дітей та сім’ї Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації та зобов’язати Позивачів направити Службі у справах дітей та сім’ї Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації копію позовної заяви та доданих до неї документів. 

АДВОКАТ — НЕРУХОМІСТЬ І ВСІ ПОВЯЗАНІ ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО НЕРУХОМОСТІ

 

Дарницький  районний суд м. Києва

02068, м. Київ, вул. Кошиця, буд.5-А

Судді ПІБ

Справа №__________

 

Представника Відповідача 2

 

 

 

 

 

 

Позивач 1:

 

 

 

 

 

 

Позивач 2:

 

 

 

 

 

 

Позивач 3:

 

 

 

 

 

 

Відповідач 1:

 

 

 

 

 

 

Відповідач 3:

 

 

 

ПІБ,

0000 р.н., місце проживання: 02121, м. Київ, провул. Грузинський, буд.00,

адвоката ПІБ

адреса для кореспонденції:02121, м. Київ, вул. Декабристів, 3, офіс 00, тел.__________

 

ПІБ,

місце проживання: 02121, м. Київ, провул. Грузинський, буд.00, реєстраційний номер облікової картки платника податків __________, тел.__________, адреса електронної пошти  невідома.

 

ПІБ,

місце проживання: 02121, м. Київ, провул. Грузинський, буд.00, реєстраційний номер облікової картки платника податків __________, тел.__________, адреса електронної пошти  невідома.

 

ПІБ,

місце проживання: 02121, м. Київ, провул. Грузинський, буд.00, реєстраційний номер облікової картки платника податків _________, тел.__________, адреса електронної пошти  невідома.

 

ПІБ,

місце проживання: 02121, м. Київ, провул. Грузинський, буд.00, реєстраційний номер облікової картки платника податків __________, тел. __________, адреса електронної пошти  відсутня.

 

ПІБ,

місце проживання: 03037, м. Київ, бульвар  Чоколовський, буд. 00 (гуртожиток), реєстраційний номер облікової картки платника податків __________, тел. __________, адреса електронної пошти  відсутня.

 

 

 

 

 

КЛОПОТАННЯ

про залучення третьої особи

     В провадженні  Дарницького районного суду м. Києва знаходиться цивільна справа №__________ за позовом ПІБ, ПІБ, ПІБ до ПІБ, ПІБ, ПІБ про усунення перешкод у користуванні власністю та виселення з будинку №00 по пров. Грузинському в м. Києві.

Водночас як вбачається у вказаному будинку разом з ПІБ (Відповідач 2) зареєстрований та проживає її неповнолітня дитина ПІБ 00.00.0000 року народження (копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання та копія свідоцтва про народження дитини в матеріалах справи).

 

Відповідно до ч.3 ст.29 ЦК України, місцем проживання фізичної особи у віці від десяти до чотирнадцяти років є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров’я тощо, в якому вона проживає, якщо інше місце проживання не встановлено за згодою між дитиною та батьками (усиновлювачами, опікуном) або організацією, яка виконує щодо неї функції опікуна.

 

За таких обставин, предметом розгляду по даній справі є як виселення ПІБ, так і її дитини – ПІБ з будинку №00 по пров. Грузинському в м. Києві.

 

Відповідно до ч.3 ст.18 Закону України «Про охорону дитинства», органи опіки і піклування здійснюють контроль за дотримання права дитини на житло.

Частиною першою Ст.53 ЦПК України визначено, що треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов’язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

 

Враховуючи викладені обставини, керуючись ст.ст.43, 53 ЦПК України, прошу суд:

 

  1. Залучити до розгляду даної справи в якості третьої особи на стороні ПІБ (Відповідача 2) Службу у справах дітей та сім’ї Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації (02096, м. Київ, вул. Ялтинська, 14).
  2. Зобов’язати Позивачів направити Службі у справах дітей та сім’ї Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації копію позовної заяви та доданих до неї документів.

 

        Адвокат                                                                                                                        ПІБ

 

Відповідь на відзив (про усунення перешкод користування квартирою шляхом вселення)

Як змусити знести прибудову наглого сусіда?

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *