КЛОПОТАННЯ ПРО ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ЗРАЗОК КЛОПОТАННЯ ПРО ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ПРО УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД У КОРИСТУВАННІ ЖИТЛОВИМ ПРИМІЩЕННЯМ ЧИ ІНШОЮ НЕРУХОМІСТЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ КЛОПОТАННЯ

Даний зразок клопотання актуальний станом на 2023 рік

Даний зразок клопотання про витребування інформації написаний Позивачем, який написав заяву про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням. Позивач просить витребувати інформацію, щодо зареєстрованих осіб за вказаною адресою у відділі реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

АДВОКАТ – ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ ПРО ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

СУДОВА ПРАКТИКА ЩОДО ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

 

До Києво-Святошинського районного суду Київської області

03170, м. Київ, вул. Мельниченка 0

Позивач:

ПІБ

Інд.: ___________

с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Лесі Українки, буд. 00, кв. 00, 08131

адреса для листування:

м. Вишневе, вул. Першотравнева 00, кв. 00, 08132

Тел.: __________

e-mail.: відсутній

Відповідач:

ПІБ

Інд.: __________

місце реєстрації: с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Лесі Українки, буд. 00, кв. 00, 08131

фактичне місце проживання невідоме

Тел.: невідомий

e-mail.: невідомий

Третя особа:

Софіївсько-Борщагівська сільська рада

ЄДРПОУ __________

08131, с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, провулок Шкільний 0

тел.: __________

e-mail.: __________

 

 

Клопотання

про витребування інформації 

     Я, ПІБ, подаю позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням до Києво-Святошинського районного суду Київської області.

Для підтвердження реєстрації Відповідачки у квартирі № 00, за адресою: с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Лесі Українки 00, прошу Суд витребувати інформацію, щодо зареєстрованих осіб за даною адресою у відділі реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Звертаю увагу Суду, що відповідно до Наказу Міністерства внутрішні справ, Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів від 00.00.0000 № 0000:

– п. 8.1. Відомості про місце проживання/перебування особи та інші персональні дані особи надаються адресно-довідковими підрозділами територіальних органів ДМС і підрозділами ДМС за запитами осіб, органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних.

– п. 8.8.Довідки про реєстрацію місця проживання/місця перебування особи надаються за запитом самої особи або її законного представника, а також іншої особи за умови надання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Відповідно до Закону України про захист персональних даних, ст. 16, порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб’єкта персональних даних, наданої володільцю персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог закону. Порядок доступу третіх осіб до персональних даних, які знаходяться у володінні розпорядника публічної інформації, визначається Законом України “Про доступ до публічної інформації” крім даних, які отримує Міністерство фінансів України від інших органів під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат.

Враховуючи вищевикладене отримати самостійно інформацію, щодо підтвердження місця реєстрації Відповідачки, я позбавлений можливості.

 

     Прошу:

  1. Витребувати інформацію, щодо зареєстрованих осіб за адресою: с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський район, Київська область, вул. Лесі Українки 00, кв. 00 у відділі реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

 

___ серпня 0000 р.                                                                                                      _________________ ПІБ

 

Позовна заява про зміну договору найму житлового приміщення

Позовна заява про відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок залиття житлового приміщення

З повагою, адвокат по житловим спорах і питаннях ЮК ДОМПРАВО

1 коментар до “КЛОПОТАННЯ ПРО ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *