КЛОПОТАННЯ ПРО ВИТРЕБУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ЗРАЗОК КЛОПОТАННЯ ПРО ВИТРЕБУАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО ПОЗБАВЛЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ ЗАПИСУ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

АДВОКАТ. ЖИТЛОВІ СПОРИ ТА ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ПО НЕРУХОМОСТІ

До Дніпровського районного суду

м. Києва

 

Позивач:

ПІБ

00 вересня 0000 року народження

Р.Н.О.К.П.П. __________

Паспорт СН № __________

Адреса реєстрації: 02090, м. Київ, вул. __________, буд. 0, кв. 00

Адреса для кореспонденції: 02121, м. Київ, вул. __________, буд. 0, оф. 00

тел.: __________

E-mail: відсутній

Відповідач:

ПІБ

Дата народження 00 серпня 0000 року народження

Р.Н.О.К.П.П: невідомо

Останнє відоме місце проживання/ адреса для кореспонденції:

02090, м. Київ, вул. _________,

буд. 0, кв. 00

Телефон: засоби зв’язку відсутні

E-mail: відсутній

Третя особа: Дніпровська районна в місті  Києві державна адміністрація

02094, м. Київ, бульвар __________

Код ЕДРПОУ: __________

Телефон: __________

Е-таі1: ___________

 

Клопотання

про витребування інформації

         Я, ПІБ , подаю позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням до Дніпровського районного суду м. Києва.

Для підтвердження реєстрації Відповідача у квартирі № 00, за адресою: м. Київ, вул. __________, буд. 0, прошу Суд, витребувати інформацію, щодо зареєстрованих осіб за даною адресою у відділі з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації .

Звертаю увагу Суду, що відповідно до Наказу Міністерства внутрішні справ, Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів від 00.00.0000 № 0000:

– п. 8.1. Відомості про місце проживання/перебування особи та інші персональні дані особи надаються адресно-довідковими підрозділами територіальних органів ДМС і підрозділами ДМС за запитами осіб, органів державної влади, підприємств, установ, організацій, закладів щодо доступу до персональних даних.

– п. 8.8.Довідки про реєстрацію місця проживання/місця перебування особи надаються за запитом самої особи або її законного представника, а також іншої особи за умови надання особою, щодо якої запитується інформація, згоди на надання інформації про неї.

Відповідно до Закону України про захист персональних даних, ст. 16, порядок доступу до персональних даних третіх осіб визначається умовами згоди суб’єкта персональних даних, наданої володільцю персональних даних на обробку цих даних, або відповідно до вимог закону. Порядок доступу третіх осіб до персональних даних, які знаходяться у володінні розпорядника публічної інформації, визначається Законом України “Про доступ до публічної інформації”, крім даних, які отримує Міністерство фінансів України від інших органів під час здійснення повноважень з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині моніторингу пенсій, допомоги, пільг, субсидій, інших соціальних виплат.

Враховуючи вищевикладене отримати самостійно інформацію, щодо підтвердження місця реєстрації Відповідачів, позивач позбавлений можливості.

 

     Прошу:

  1. Витребувати інформацію, щодо зареєстрованих осіб за адресою: м. Київ, вул. __________, буд. 0, кв. 00, у відділі з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

 

“___” липня 2021 року                                                                                                                                                           ___________ ПІБ

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО УСУНЕННЯ ПЕРЕШКОД У КОРИСТУВАННІ ВЛАСНИМ ЖИТЛОМ ШЛЯХОМ ВСЕЛЕННЯ

ПОЗОВНА ЗАЯВА ПРО ЗМІНУ ДОГОВОРУ НАЙМУ ЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

З повагою, адвокат по житловим спорам та питанням ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *