Хто найчастіше стає жертвою шахраїв при купівлі нерухомості?

Про тих хто стає жертвою шахраїв при купівлі квартир, будинків та іншої нерухомості.

Дана стаття описує загальні риси тих покупців, які стають потерпілими (жертвами) на ринку нерухомості. Буде корисна для осіб, які хочуть отримати юридичну консультацію щодо купівлі нерухомого майна.

Юридичний супровід купівлі квартири в Києві

0443611684

Про самовпевнених юристів, адвокатів, нотаріусів інших фахівців по нерухомому майну…

Як не дивно, але саме особи, які володіють певним багажем знань у сфері нерухомого майна дуже часто купляють кота в мішку. Як кажуть:  «сапожник без сапог». Їх помилка стосується найчастіше особи покупця, в якого підроблені документи.  Будучи впевненими в законності документів щодо самого об’єкту нерухомості, вони пропускають аналіз самого продавця квартири, який може ним не бути.  Тому будьте уважні, як до самого об’єкту нерухомого майна так і до особи продавця.

Інші юридичні консультації з приводу купівлі квартири…

Про безкоштовний сир… та інші бажання зекономити на купівлі нерухомості….

Скупий платить двічі, а економний покупець двічі купує. В даному випадку особою покупцем рухає бажання купити чим скоріше, бо покупців  же дуже багато. І дуже часто, покупці навіть бачать певні юридичні проблеми нерухомого майна, власниками якого хочуть стати, але… Часто виправдовують свою купівлі тим, що продавець продає нерухомість дешево, бо з нею ж чи в нього якісь проблеми. Але самі їх в результаті здобувають.

Судова практика по нерухомості…

Про тих хто дуже довіряє знайомим нотаріусам, адвокатам, ріелторам та іншим «своїм» помічникам, які є фахівцями по нерухомому майну…

Класичним випадком для опису даної ситуації буде наступне: Особа купила квартиру. Оформлювала її в знайомого, у свого друга нотаріуса, якому довіряла. Але чи за браком часу, чи за недбалістю нотаріус не звернув увагу на рішення суду, яке було підставою для первинної реєстрації права власності на даний об’єкт нерухомого майна. Дане рішення суду було таким, якого насправді не існувало. В результаті куплену квартиру в особи витребував із володіння справжній власник. Кошти потрачені на купівлю повернуті не були.

Також інколи, всупереч очікуваної додаткової уваги вашого друга ріелтора, юриста, нотаріуса, сам помічник зацікавлений в тому, щоб договір купівлі-продажу нерухомості відбувся. Але сам помічник у вашій угоді є зацікавленою стороною, можливо і не самого шахрайства по нерухомості, але заробітку точно. І, з незрозумілих для Вас причин, може недбало поставитися до своїх обов’язків.

Про подібність дуже самостійних покупців нерухомості і тих хто собі рве сам зуби.

Мабуть це нормально купляти звичайний телевізор і самостійно розбиратися в його технічних і гарантійних особливостях. Але мало хто собі вириває самостійно зуби. А розібратися в тонкощах купівлі нерухомості, зокрема юридичних багато хто вважає, що це можливо.

Зазвичай питають юриста по нерухомості: нащо звернути увагу. І отримавши коротку юридичну консультацію ідуть, і вважають себе «асами ринку нерухомості».

Вважаю за необхідне повідомити, що  дійсно розібратися у всіх тонкощах купівлі нерухомого майна потрібно знати досить добре цивільне право і суміжні правові інститути (задайте собі питання – що це). І зауважу тільки цивільне право вивчають в університетах не менше року.

Звідси і наслідок чому такі покупці іноді встають в халепи зі своїми купленими будинками, квартирами, іншими об’єкта нерухомого майна.

Зразки позовних заяв по спорах з нерухомістю

Отже: будьте уважні при купівлі нерухомості.

 З повагою ЮК ДОМПРАВО.

Хто частіше всього стає жертвою шахраїв при купівлі нерухомості на російській.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *