ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ: ЩО ПОЧИТАТИ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ: КАТАЛОГ СТАТЕЙ

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТА ЩОДО ПРИДБАННЯ НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТАТТІ

АДВОКАТ — НЕРУХОМІСТЬ І ВСІ ПОВЯЗАНІ ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ДОКУМЕНТИ ПО НЕРУХОМОСТІ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Коли вирішується питання придбання нерухомості, одразу виникає купа запитань, які ставлять покупця в глухий кут. Тому щоб «полегшити» вам життя, ми розробили каталог статей, які можуть дати деякі відповіді на ваші запитання щодо інвестування в нерухомість.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД КУПІВЛІ НЕРУХОМОСТІ В КИЄВІ

  1. Чи варто інвестувати в нерухомість?

Інвестування в нерухомість – один з найвигідніших варіантів уберегти себе від економічної кризи в країні, тому що попит на нерухомість є скрізь і завжди.

Аспекти на які слід звернути увагу включають в себе надійність (перед інвестуванням необхідно переконатися, що немає ніяких ризиків у діяльності забудовника), локація (залежить від того, який вид нерухомості ви плануєте обрати: комерційний чи некомерційний), площа (також залежить від виду нерухомості) та підтримка ( якщо ви новачок у інвестиціях в нерухомість, радимо звернутися до фахівців, які мають досвід у цій сфері).

 Посилання на сайт: https://galnet.fm/chy-varto-zaraz-investuvaty-u-neruhomist/

 

  1. Інвестиції в нерухомість: з чого почати?

Ідея інвестувати в нерухомість є, але що далі і з чого почати? Часто покупці стикаються з цією проблемою, що в результаті призводить до тривалого пошуку відповідей на ці питання, а інколи і до згасання ентузіазму в задумі своєї ідеї. Тому найголовніше, що потрібно зробити – це обрати для себе конкретну ціль і від цього відштовхуватись в подальшій стратегії інвестування. «Коли краще інвестувати?» та «Які переваги та недоліки інвестування в нерухомість?» – також часті питання для початківців, відповіді на які можна дізнатися в даній статті.

Посилання на сайт: https://ffin.ua/blog/articles/investopediia/post/investytsii-v-nerukhomist-z-choho-pochaty

 

  1. Інвестування в нерухомість для початківців

Існує думка, що інвестувавши в нерухомість, можна вже не працювати, нічого не робити. Але це міф, який ви повинні розуміти, перш ніж робити інвестицію. Вибір виду нерухомості і ціль інвестування, процес ремонту, спілкування з орендарями та багато інших аспектів займає багато часу і вимагає терпіння. Та якщо грамотно поставитися до цього завдання, уважно вивчивши його, можна неабияк примножити свій капітал.

Посилання на сайт: https://atelierm2.com.ua/ua/news/invesrirovanie_v_nedvijemost

 

  1. Інвестиції у нерухомість: як змусити гроші працювати на вас?

Для того, щоб гроші «працювали» на вас, краще розглядати інвестицію як довготривалий проект, адже щоб отримати хорошу вигоду, знадобиться чимало часу.

Також треба розуміти, що убезпечити себе на 100% неможливо. Ніколи немає повної гарантії безпеки. Але в даній статті наведено декілька прикладів, що слід взяти до уваги.

     Посилання на сайт: https://ckp.in.ua/business/6004

 

  1. Інвестування в новобудову. Як обрати ЖК та заробити максимум

Якщо ви вирішили інвестувати в житловий варіант нерухомості, в першу чергу слід дуже обережно обирати забудовника, тобто дізнатися скільки він має вже завершених проєктів, який період часу він на ринку,чи все добре з документами. Також важливо оцінити локацію, інфраструктуру  та наповнення комплексу.

Найбільш ходовим варіантом здачі квартири в оренду є однокімнатні  та двокімнатні сімейні квартири.

     Посилання на сайт: https://mind.ua/publications/20217574-investuvannya-v-novobudovu-yak-obrati-zhk-ta-zarobiti-maksimum

 

  1. У яку нерухомість інвестувати?

Експерти стверджують, що за останні декілька років суттєво зріс попит на інвестування нерухомості саме у житлових секторах як у новобудовах, так і в старих житлофондах. Та не зважаючи на це, скрізь є свої плюси та мінуси і ще одним вигідним варіантом може бути інвестування в комерційну нерухомість під склад чи офіс наприклад.

     Посилання на сайт: https://ain.ua/special/real-estate-investment/

 

  1. Сучасні ризики інвестування в нерухомість

На сьогоднішній день будівництво дуже розвинулося і в кожному районі можна побачити будівельні роботи. Не дивно, що інвестування в нерухомість налічує такий великий попит. Але перш ніж почати інвестувати, варто ознайомитися з сучасними ризиками, які переважно полягають у здійсненні угод купівлі-продажу. Так, аби уникнути проблем із законом у майбутньому, пропонуємо ознайомитись з матеріалом даної статті.

     Посилання на сайт: https://sherman.in.ua/suchasni-ruzuku-investuvanna-v-neruhomist/

 

  1. Як обрати квартиру для інвестиції

Усі прагнуть стабільності у своєму доході і навіть мріють про його збільшення, тому багато хто обирає варіант інвестування в нерухомість.  Але щоб зробити правильний вибір при інвестуванні в нерухомість і потім не шкодувати ні про що, потрібно дуже і дуже уважно підійти до поставленої мети і, відштовхуючись від неї, скласти «портрет» того, що ви очікуєте від даного капіталовкладення – це допоможе вам звузити ряд запитань і зосередитись на своїй цілі.

 Посилання на сайт: https://finance.ua/ua/saving/kak-vybrat-kvartiru-dlia-investicii

 

  1. Країни для доступних інвестицій в нерухомість

Дана стаття присвячена тому, у яких країнах краще придбати нерухомість, якщо ви вирішили зупинити свій вибір на інвестуванні в іноземну нерухомість. Вона не є аналітичною, але описує загальну картину нашої теми обговорення. Тут ви можете дізнатися про інвестування в нерухомість в таких країнах як: Чехія, Болгарія, Білорусь, Туреччина, Чорногорія, Німеччина, Португалія.

 Посилання на сайт: https://xn--80atid4b5f.xn--j1amh/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D0%B9-%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C/

 

  1. Інвестування в нерухомість. Плюси і мінуси

Незважаючи на те, що інвестування в нерухомість є досить вигідним капіталовкладенням, але воно має як плюси, так і мінуси. І перш ніж переходити до етапу купівлі нерухомості, необхідно ознайомитися з усіма можливими нюансами і «підводним камінням», на які може натрапити потенційний інвестор.

Посилання на сайт: http://xn—-dtbjmwegiok9b3mho.xn--j1amh/%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C/

 

     І все ж таки, опираючись на думку експертів, інвестування в нерухомість – дійсно хоч і не надто велике, але прибуткове та стабільне капіталовкладення. Але перед купівлею рекомендуємо ретельно ознайомитися з усіма аспектами і за можливістю звернутися до фахівців, які регулярно працюють з питаннями у даній сфері.

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *