Формула Шиллера та інвестиції в нерухомість

Купуючи нерухомість, інвестор хоче бути впевненим, що його капіталовкладення було вигідним. Тому в цій статті ми розповімо вам про формулу Роберта Шіллера, яку ви зможете застосовувати під час вибору інвестиційного об’єкта. Звичайно, такий спосіб оцінки перспективи вкладень не враховує інфляцію, попит та конкуренцію на ринку, проте цілком придатний для використання.

ВІДЕО КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРСИТА ЩОДО НЕРУХОМОСТІ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В КІНЦІ СТАТТІ

ЧИТАТИ СТАТТЮ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

АДВОКАТ — НЕРУХОМІСТЬ І ВСІ ПОВЯЗАНІ ПИТАННЯ

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕРУХОМІСТЬ

ПОЗОВНІ ЗАЯВИ НЕРУХОМІСТЬ

СУДОВА ПРАКТИКА НЕРУХОМІСТЬ

ДОКУМЕНТИ ПО НЕРУХОМОСТІ

Інформація актуальна станом на 2022 рік

Роберт Шиллер – американський вчений-економіст і нині Стерлінгський професор економіки Єльського університету, а також науковий співробітник Єльського міжнародного центру фінансів при Єльській школі менеджменту. 2013 року став лауреатом Нобелівської премії з економіки. До того ж, Шиллер є головним економістом фірми з інвестиційного управління «MacroMarkets LLC», яку він і заснував. Роберт Шиллер входить до сотні найвпливовіших економістів світу.

ЯК РІЕЛТОРИ ОБМАНЮЮТЬ ЛЮДЕЙ: КАТАЛОГ СТАТЕЙ

Давайте тепер розберемо, що ж уявляє собою формула:

Припустимо, обраний вами об’єкт нерухомості коштує $30 тис., а орієнтований дохід від оренди – $250 на місяць, або $3000 за рік. Тепер нам потрібно розрахувати середній показник співвідношення ціни нерухомості до суми річної оренди (30 000: 3000 = 10). Як бачимо, наш об’єкт оцінений розумно, оскільки за формулою Шиллера все, що входить у діапазон 10-15, має адекватну оцінку. Якщо ж показник менший за 10, значить, такий об’єкт нерухомості, швидше за все, найбільш підходящий. Але якщо ми отримали коефіцієнт більше 15, об’єкт навпаки переоцінений і купувати його не вигідно.

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ: ЩО ПОЧИТАТИ

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною і матеріал був поданий максимально доступно.

 

КУПИТИ ДАЧУ: КОРИСНІ ПОРАДИ

ЕКОНОМІЧНІ РИЗИКИ ІНВЕСТИЦІЙ В НЕРУХОМІСТЬ

З повагою, адвокат по нерухомості ЮК ДОМПРАВО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *