Довіреність для отримання ідентифікаційного коду фізичної особи для іноземця.

Довіреність для отримання ідентифікаційного коду фізичної особи для іноземця.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Інколи іноземці, перебуваючи поза межами України замовляють пошук об’єкту нерухомості в Україні для купівлі нерухомості. На підписання договору купівлі-продажі нерухомості вони приїжджають самостійно. Але приїхавши на один день в Україну іноді вони втрачають кошти, бо угода зривається, бо в них зривається угода.  Радимо, попередньо отримати від іноземця довіреність на отримання ідентифікаційного коду (отримання картки платника податків (її Дублікат) та внесення даних про реєстраційний номер платника податків до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків).

Зразок довіреності:

Юридичні послуги щодо купівлі продажу нерухомості в місті Київ….

 Довіреність

Мiсто Київ, чотирнадцятого грудня дві тисячi сімнадцятого року.

         Я, ХХХХХХХ, проживаю за адресою: м. ХХХХ, вул. ХХХХХ, буд. ХХ, кв. Х, паспорт ХХХХ, виданий ХХХХХХХ року, дійсний до ХХХХ року, згідно з попереднім усним договором цією довіреністю уповноважую

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ З ПРИВОДУ НОТАРІАЛЬНОГО ПОСВІДЧЕННЯ ДОВІРЕНОСТІ.

гр. ХХХХХ, який проживає за адресою: ХХХ область, м. ХХХ, вул. ХХХ, буд.ХХ, кв. ХХ, паспорт ХХХХХ, виданий ХХХХ 00.00.ХХХХ року,

представляти мої інтереси перед органами Державної фіскальної служби України, в тому числі перед державними податковими інспекціями, державними податковими адміністраціями, з питань подання та оформлення будь-яких документів, необхідних для отримання картки платника податків (її Дублікат) та внесення даних про реєстраційний номер платника податків до Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Юридичні консультації купівля продаж нерухомості….

         Для чого надаю право: подавати вiд мого iменi заяви, довідки, документи, отримати будь-які довідки, документи, в тому числі картку платника податків (її Дублікат), розписуватися за мене, сплачувати необхідні платежі та виконувати всi iншi дiї, пов`язанi з даною довiренiстю.

         Зміст ст.ст. 237-241, 244, 247-250, 1000-1009 Цивільного кодексу України щодо поняття представництва, поняття довіреності, її форми, строків, припинення представництва за довіреністю, скасування довіреності, відмови представника від вчинення дій, які були визначені довіреністю, мені нотаріусом роз’яснено.

         Довiренiсть видана без права передоручення повноважень третім особам, строком на один рік та дiйсна до ХХХХХ грудня двi тисячi ХХХХ року.

Юридичний супровід купівлі продажі нерухомості в Києві …. (російська мова).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *