БТІ Київ

Юридична консультація: БТІ в м. Києві.

Інформація актуальна станом на 2021 рік

Комунальне підприємство «Бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна (БТІ). Найчастіші питання, що виникають у клієнтів з юридичними питаннями щодо нерухомості.

Чи діє зараз БТІ в місті Києві. Кажуть, що замість нього реєстраційна служба?

Зазначаємо, що Київське БТІ як діяло так і діє. Одна відмінність, що від нього забрали функцію державних реєстраторів права власності. А в іншому це повноцінне підприємство в м. Києві щодо виготовлення технічних паспортів, іншої технічної документації на нерухомість.

Яка відмінність між комунальними БТІ в Києві і так званими приватними техніками?

Щодо виготовлення технічної документації на нерухомість (техпаспорти, тощо), то як так зване «старе БТІ» так і «Нові БТІ» діють у відповідності до законодавства України. Крім відмінності у цінах, комфорті отримання послуг, строках, то зазначаємо, що в КП «БТІ» отримують інформаційні довідки щодо власників нерухомого майна, в м. Київ, відомості про реєстрацію якого не внесено до електронних реєстрів.

За якою адресою розміщене так зване «старе» БТІ у М. Києві?

Вище зазначене БТІ у м. Київ розміщене за наступною адресою: м. Київ, вул.. Трьохсвятительська, 4в, поштовий індекс 01001.

Чи є черги в Київське БТІ?

Опираючись на досвід, можу зазначити, що черг в розумінні до 2008 року в Київському БТІ немає. Все відносно зручно. Тим більше хочемо зазначити, що з 2016 року Київське БТІ ввело дость розумну цінову політику, де за невеликі кошти можна отримати ту ж саму інформаційну довідку у прискорені строки.

Яке метро ближче всього до БТІ у Києві?

Найближче метро до БТІ Києва метро Майдан Незалежності.

Контактний телефон БТІ Київ:

З сайту Київського БТІ надаємо наступні номери телефонів:

Отримати довідку по автовідповідачу можливо по телефону: (044) 200-08-71.

З питань діяльності інженера БТІ та оформлення замовлення на технічну інвентаризацію можливо подзвонити в диспетчерську по телефону: (044) 278-61-53.

Щодо питань прийому та видачі замовлень – зателефонуйте у відділ прийому та видачі замовлень по телефону БТІ: (044) 278-03-82.

Подзвонити у приймальну керівника БТІ можливо за телефоном (044)-361-81-17.

Юридичні послуги Київ: спадкування, нерухомість.

Юридична консультація нерухомість.

Юридична консультація спадкування.

Судова практика нерухомість.

Позовні заяви нерухомість.

БТІ у Києві на російській мові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *