Юридичні фальстарти при підготовці документів на продажу нерухомості.

Помилкові рішення при підготовці документів для купівлі квартири або іншої нерухомості.

Незважаючи на приказку, готуй сани влітку, а щось інше взимку, продавці квартир дуже часто приймають неправильні рішення при підготовці документів на квартиру, що продається.

Обрали нотаріуса, в якого ви хочете посвідчити договір купівлі продажі нерухомості. Або навіть віддали йому всі оригінали.

Суть фальстарту в тому, що потенційний покупець, скоріше за все захоче сам обрати нотаріуса. Тому, що він в ньому ніби впевнений. Бо це його….

Результат: нотаріус подає запити, надіється на свіжу копієчку, а Ви… Зрадник… Уявіть, коли документи тим більше в нього.

Що робити: Не поспішайте попереду батька в пекло. Пам’ятайте у більшості випадків нотаріуса вибирає покупець нерухомості, а не продавець.

Обрали ріелтора, передали йому всі оригінали документів і підписали договір на ексклюзивну продажу. І влетіли в необґрунтовані комісійні…

Суть фальстарту: Навіть якщо клієнт прийде до Вас, так би мовити, з вулиці, ріелтор захоче компенсації, чи навіть всі комісійні, при продажі вашого нерухомого майна.

Результат: Потрачені нерви та зайві кошти.

Що робити: Підписуйте дуже уважно договори з агентствами нерухомості. Будьте уважними. Залишайте собі можливість маневру.

Вирішили продати нерухомість і замовили оцінку вже і зараз.

Суть фальстарту:  Ви не знаєте, коли і за скільки продасте Вашу нерухомість. Ви не знаєте чи на момент нотаріального посвідчення угоди звіт оцінщика буде дійсний. Ви знаєте тільки те, що хочете.

Результат: потрачені кошти і час на оцінку нерухомості.

Що робити: Замовляйте оцінку нерухомості тільки тоді, коли у Вас є реальний покупець. Крапка.

Настоялися в чергах і отримали довідки про відсутність заборгованість заборгованості по комунальним платежам на даний момент.

Суть фальстарту: Ви збираєте довідки про відсутність заборгованості. А на який момент вони фВам знадобляться самі не знаєте.

Результат:  Потрачений час.

Що робити: коли буде покупець.  Тоді і зберете ці довідки. І часно сплачуйте комунальні платежі за нерухомість.

Забули отримати банальну юридичну консультацію, щодо стану Ваших документів, і чи вони у Вас всі в порядку.

Суть фальстарту: Ви зібралися продавати квартиру, а не знаєте чи взагалі існує така можливість.

Результат: Потрачений час, кошти, а може і реальний покупець за реально хорошу ціну. Ринок то не росте зараз (2017 р). можливо цю статтю прочитають в далекому майбутньому.

Що робити: Порадьтеся з юристом, адвокатом, бажано й з нотаріусом, заплатіть їм кошти і переконайтеся що з юридичної точки зору у Вас все ок.

Дякую за увагу. ЮК ДОМПРАВО.

Юридичний супровід купівлі нерухомості.

Нотаріус посвідчення угод по нерухомості.

Оцінка майна для нотаріуса по угодах.

Технічний паспорт для нотаріуса по нерухомості.

Агенство нерухомості в місті  Київ.

Юридична консультація по  купівлі нерухомості.

Судова практика по спорах з нерухомості.

Позовні заяви — спори з нерухомістю.

Фальстарти про підготовці нерухомості до продажі на російській.

 

 

Про автора Адвокат Київ

Адвокат спадкування, нерухомість та сімейні спори. Юрист по спадкових питаннях, питаннях повязаних з нерухомістю та сімейними спорами. Юридичні консультації адвокатів та юристів: спадкове право, спори щодо нерухомості та поділу майна в Україні та Києві.
Опубліковано у Відео консультації юриста, Нерухомість, Юридична консультація, Юридична консультація не з приводу садкування, сімейних питань та нерухомості | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *