Вартість

АДВОКАТ КИЕВ

Вартість юридичних послуг юристів та адвокатів Юридичної Компанії “ДОМПРАВО”.

Вартість отримання юридичної консультації (житлові,спадкові, сімейні питання щодо поділу майна, питання щодо судів, з приводу судових справ понерухомості) — БЕЗКОШТОВНО.

Вартість, юридичної консультації, яку надає юрист чи адвокат з приводу купівлі – продажу нерухомості (квартир, будинків, земельних ділянок) від 150 грн.

Вартість юридичної послуги з приводу складання позовної заяви від 500 грн.

Вартість юридичного супроводу купівлі продажу нерухомості у м. Києві в кожному випадку обговорюється окремо, в залежності від сукупності дій, які необхідно здійснити (виїзд, кількість зустрічей, інші необхідні дії).

Вартість юридичних послуг юриста адвоката з приводу представництва інтересів в суді м, Київ — від 500 грн. За судове засідання.

Вартість юридичних послуг юриста та адвоката з приводу представництва в суді поза містом Київ в кожному випадку обговорюється окремо.

Комплексне ведення справи адвокатом по спадкових питаннях, адвокатом по нерухомості, адвокатом по поділу майна подружжя, адвокатом по визнанню угоди недійсними/розірвання договорів в кожному випадку встановлюється індивідуально.

Оформлення спадщини під ключ у м, Київ визначається від складності справи.

Вартість  реєстрації права власності на нерухомість (реєстрація права власності на квартири, реєстрація права власності на будинок, реєстрація права власності на земельну ділянку, реєстрація права власності на садовий будинок) від тисячі грн. За один об’єкт нерухомості в разі наявності одного власника на нерухомість. У разі наявності декількох об’єктів нерухомості та декількох власників на нерухомість вартість юридичних послуг юриста адвоката кожного разу зясовюється окремо.

Для отримання уточнюючої інформації щодо того скільки коштують юридичні послуги дзвоніть по вказаних нами контактів юриста та адвоката.

Дякуємо за увагу.

Директор Юридичної Компанії “ДОМПРАВО”.

Сторінка вартість послуг адвокат юрист на російській…

Послуги адвоката на Лівому (м. Харківська) та Правому (м. Вокзальна) березі міста Київ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *